O nas

Pierwsza restauracja Sushi w miasteczku Wilanów założona w 2009 roku.

Od sierpnia 2013 roku w rękach  nowego właściciela, mistrza sushi z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w najlepszych restauracjach sushi w Polsce. Znawcy kuchni azjatyckiej w szczególności kuchni japońskiej i tajskiej. Specjalizuje się w tradycyjnym sushi jak i kuchni fusion. W swoje dania wkłada maksimum zaangażowania i serca aby goście byli zadowoleni i wracali po coraz to nowsze specjały.

Przez niespełna pół roku po przejęciu restauracji lokal Sushi Zume Wilanów otrzymał 1 miejsce w rankingu na najlepszą restauracje sushi w Wilanowie, w rankingu brało udział 10 restauracji.

Restauracja sushi Zume Wilanów zaprasza wszystkich miłośników tradycyjnej kuchni japońskiej, każdy znawca sushi odnajdzie tu coś dla siebie z naszej obszernej karty menu. Jeśli nie miałeś jeszcze okazji skosztować japońskich potraw przyjdź do nas. Nasza obsługa pomoże Ci dokonać właściwego wyboru, nauczy posługiwania się pałeczkami, zadba o miłą atmosferę, a kucharze dołożą wszelkich starań aby smaki dań przeniosły cię do Japonii.

Serdecznie Zapraszamy  Sushi Zume Wilanów.